Aslan - Yay Burcu Uyumu

Aslan ve Yay arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Aslan - Yay burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Aslan - Yay Burcu Uyumu İlişkisi

Kadın Aslan-Erkek Yay

Seyehat etmeyi çok seven oldukça yardımsever ve geniş bir ufka sahip olan yay burcu erkeği tam size göre. Birlikte güzel vakit geçirmek istiyorsanız kesinlikle sohbetinizde gezilicek yerlerden bahsedebilir ve vakit kaybetmeden yola koyulabilirsiniz. Sizin kendi ayaklarınızın üzerine sağlam basıyo oluşunuz ve sizinde eğlenmekten,gezmekten, seyehat etmekten keyif alıyor olmanız bu beraberliği olumlu yönde etkileyecektir. Birbirinize uyum sağladığınızı söylemek mümkün.

Kadın Yay-Erkek Aslan

Birbirinize uyum sağladığınızı söyleyebiliriz. Eğlenceli vakitler geçirmemenize bir neden yok. İkinizde seyehat etmeyi çok seviyorsunuz kendinizi sürekli başka yerlerde görebilirsiniz. Kadın yay sürekli yeni yerler keşfetmek ve hayatında sürekli yenilikler istemektedir. Aslan erkeğinin kendi kafasındakini hep yapmak istemesi bu uyumluluğu çıkmaza sokabilir.