Başak - Oğlak Burcu Uyumu

Başak ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Başak - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Başak - Oğlak Burcu Uyumu

Erkek Başak-Kadın Oğlak

Başak erkeği çok çalışkandır sadece hedeflerine odaklanır. Üstlenmiş olduğu sorumluluklarına karşı oldukça istikrarlı çalışkan bir tutum sergiler. Önüne çıkan problemleri üstün zekasıyla çözebilir. Başak burcu erkeği hayatının hep bir düzen içerisinde ilerlemesini ister. Sürekli yeni sorumluluklar üstlenmek ister. Kadın oğlak burcuna da aynı şeyleri söyleyebiliriz iki burçta oldukça çok çalışkan olmasıyla ön plana çıkar. Oğlak kadını güçlü iradesi ile ön plana çıkmaktadır. İyi bir uyum sağlamaları için ortak bir noktada buluşup o noktaya yoğunlaşmaları gerekmektedir.

Kadın Başak-Erkek Oğlak

Oğlak erkeği oldukça sağlamdır kendi ayaklarının üstüne rahat bir şekilde basabilir. Ona güvenmemeniz için hiç bir neden yok. Sürekli yeni sorumluluklar üstlenip yeni hedeflere doğru yol alır. Karşısındaki kim olursa olsun hafife almaz ciddi olması gerektiği yerlerde ciddiyetini asla bozmaz ve sürekli amaçlarının peşinden koşar. İki burcunda oldukça benzer özellikleri olduğunu söylemek mümkün. Balık kadınının detaylara fazla takılması uyumsuzluğa neden olabilir. İki burcunda iyi bir uyum sağlayabilmesi için detaylara fazla takılmadan belirlemiş oldukları hedeflerini başarmak için birbirlerinden destek alarak ilerlemeleri ve boş vakitlerini keyifli aktivitelerle doldurmaları iyi bir uyum sağlamaları için oldukça önemlidir.