Oğlak - Kova Burcu Uyumu

Oğlak ve Kova arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Oğlak - Kova burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Oğlak - Kova Burcu Uyumu

Erkek Kova-Kadın Oğlak

Doğal davranır ve etrafındakilere karşı oldukça net bir tavır sergiler. Sosyal çevresine yakınlarına çok değer verir. Kova erkeği ile uyum sağlamak istiyorsanız onun yakın çevresiyle de iyi anlaşmanız gerekiyor. Etrafındakilere göre daha farklı bir bakış açısına sahip olan kova erkeği devamlı hayatında yenilik ister bir şeye bağlı kalamaz ve ne yapacağını kestirmek oldukça zordur. Oğlak kadını daha çok hedeflerine odaklanır sürekli yeni sorumluluklar üstlenir. Onun için belirlemiş olduğu hedefleri her şeyden önce gelir. Çok meşgul olduğundan dolayı insanlara pek fazla iyi iletişim kurduğunu söyleyemeyebiliriz. Kova erkeğinin sürekli eğlenmek istiyor oluşu oğlak kadınına ters gelebilir. Oğlak kadını için sorumlulukları ve hedefleri çok önemlidir. İki burcunda birbirinden farklı olması uyumsuzluğa neden olabilir. Bu iki burcun uyum sağlayabilmesi için biraz

Kadın Kova-Erkek Oğlak

Oğlak erkeği hep planlı hareket etmek ister. Oldukça güvenilirdirler sorumluluklarını en iyi bir şekilde yerine getirirler. Mücadele etmeyi asla bırakmaz devamlı savaş halindedir ve oldukça soğuk kanlıdır. Sabrı sayesinde çoğu zorlukların üstesinden gelebilir. Aynı sabırı kadın kova için söyleyemeyebiliriz bir şeye bağlı kalamaz hayatında devamlı yenilikler istemesi oğlak erkeğine ters gelebilir. Oğlak erkeği daha çok hayatını bir düzen içerisinde ilerletmek ister oğlak ile anlaşabilmeniz için onun kurallarına uymanız gerekir. İki burcunda hayata bakışı çok farklı iyi bir uyum sağlayabilmeleri biraz zor gibi gözüküyor.