Rüyada Sel Görmek Ne Demek?

Rüyada Sel Görmek ?

Olumsuz açıdan bir çok örnek verebiliriz rüyayı gören kişi çalışıyorsa iş hayatında talihsizlikler yaşayacağına maddi anlamda zarara uğrayacağına işaret eder. İş hayatında kötü niyetli insanların bulunduğuna aile içerisinde yaşanacak olan bazı görüş ayrılıklarına bu nedenle yaşanılacak olan sorunlara yorumlanmaktadır.

Rüyada Selden Kaçmak

Rüya sahibinin iş hayatında bazı problemler yaşayacağına yapılan iş yüzünden ortaklıkların bozulacağına maddi ve manevi açıdan sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin etrafında onu kıskanan aşağıya çeken birilerinin olduğuna rüya sahibinin oluşan problemleri kısa bir zaman içerisinde çözeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Selden Kurtulduğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişi önüne çıkacak olan sorunlardan kıl payı kurtulmayı başarır. Kişinin bir beladan son anda kurtulacağına yakın bir zaman içerisinde rüya sahibinin başına gelecek aksiliklere işaret eder.


Sel Görmek ne anlama geldiği ve nasıl açıklandığının yorumu açıklanmaktadır. NiyetimGO ile Sel Görmek açıklamasını hemen öğrenebilirsiniz.

Rüyanızda "Sel Görmek" açıklamasını aşağıdaki rüya yorumuna bakarak inceleyebilirsiniz. Sel Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Sel Görmek ile alakalı diğer tabirler:

Sel Görmek

Kelimeler: Rüyada Sel Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları yorumlanmaktadır.

Kategori: