Terazi - Oğlak Burcu Uyumu

Terazi ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Terazi - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Terazi - Oğlak Burcu Uyumu

Erkek Oğlak-Kadın Terazi

Oğlak erkeği hep planlı hareket etmek ister. Oldukça güvenilirdirler sorumluluklarını en iyi bir şekilde yerine getirirler. Mücadele etmeyi asla bırakmaz devamlı savaş halindedir ve oldukça soğuk kanlıdır. Sabrı sayesinde çoğu zorlukların üstesinden gelebilir. Kadın terazi için aynı şeyleri söylemek doğru olmayabilir. Oldukça sabırsız olan kadın terazi sürekli yeni şeyler yapmak ister. Yapmak istediği şeylerde bir türlü karar veremez.

Erkek Terazi-Kadın Oğlak

Erkek terazi nezaketiyle ön plana çıkmaktadır. Yakınlarına karşı oldukça sadıktır onlara değer verir ve sahip çıkar. Terazi erkeğinin bir şeye zor karar veriyor olması ve sabırsız bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oğlak kadını daha çok hedeflerine odaklanır sürekli yeni sorumluluklar üstlenir. Onun için belirlemiş olduğu hedefleri her şeyden önce gelir. Çok meşgul olduğundan dolayı insanlara pek fazla iyi iletişim kurduğunu söyleyemeyebiliriz. Bu ikilinin uyum sağlayabilmeleri için ortak bir nokta bulup ona yoğunlaşmaları gerekir. Terazi erkeğinin çok anlayışlı olması oğlak kadınıyla iyi uyum sağlayabilmesindeki en önemli etkendir.