Yay - Oğlak Burcu Uyumu

Yay ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Yay - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Yay - Oğlak Burcu Uyumu

Erkek Yay-Kadın Oğlak

Yay erkeği seyahat etmeye bayılır sürekli gezmek ister. Ufak şeylerden bile mutlu olabilir. Kendi özgürlüğüne oldukça düşkün olan yay erkeği sürekli yeni yerler keşfetmek ister ve hayatında sabit bir yerde kalmaz devamlı hareket halindedir. Oğlak kadını oldukça sağlamdır kendi ayaklarının üstüne rahat bir şekilde basabilir. Ona güvenmemeniz için hiç bir neden yok. Sürekli yeni sorumluluklar üstlenip yeni hedeflere doğru yol alır. Karşısındaki kim olursa olsun hafife almaz ciddi olması gerektiği yerlerde ciddiyetini asla bozmaz ve sürekli amaçlarının peşinden koşar. İki burcunda birbirlerinden oldukça farklı olduğunu söyleyebiliriz. Erkek yayın oldukça esnek bir yapıya sahip olması ve anın tadını çıkarıyor olması oğlak kadınının yoğun tempolu hayatına iyi gelebilir.

Erkek Oğlak- Kadın Yay

Oğlak erkeği her zaman planlı gider ve hayatını hep düzen içerisinde ilerletmek ister. Oldukça güvenilirdirler sorumluluklarını en iyi bir şekilde yerine getirirler. Mücadele etmeyi asla bırakmaz devamlı savaş halindedir ve oldukça soğuk kanlıdır. Sabrı sayesinde çoğu zorlukların üstesinden gelebilir. Yay erkeğine aynı şeyleri söyleyemeyebiliriz çok sabırsızdır bir işi bitirmeden direkt diğerine atlayabilir. Bu durum yay kadınına ters gelebilir. Oğlak erkeğinin sıkıcı yoğun tempolu hayatına yay kadınının yüksek enerjisi ve eğlenceli yapısı iyi gelebilir.